Staňte se naším partnerem a provozujte vlastní projekty pro vaše uživatele

Máte své projekty v oblasti IoT a chcete si své zákazníky nebo projekty spravovat sami? Není problém, s tím vám pomůžeme. 

Vytvoříme pro vás samostatný tenant Fengoo IoT platformy (oddělené virtuální rpostředí). Upravíme její vizuální podobu do vašich korporátních barev včetně loga a můžete vaše zákazníky a projekty provozovat ve vlastní režii. Stanete se oficiálním Fengoo partnerem.

Celý obchodní model s vašimi zákazníky jde za vámi, my do něj nevstupujeme. Můžeme vaše zařízení integrovat do našeho e-shopu a pomůžeme vám s promo a marketingem vašeho řešení.

Kontaktujte nás


Staňte se naším hardwarovým partnerem a využijte Fengoo jako rozhraní pro správu.

Máte zajímavý projekt nebo jste výrobcem nebo vývojářem nějakého zařízení? Uvažujete o Fengoo IoT platformu jako o primárním rozhraní pro řízení a správu vašich zařízení?

Pomůžeme vám s integrací vašich zařízení do Fengoo platformy. A dál si pak provozujete váš projekt nebo obchodní záměr. My do vašeho obchodního modelu nevstupujeme. Kompletní podpora je na vás. Umístíme vaše zařízení do našeho eshopu a promujeme vaše zařízení v celém portfoliu zařízení, která lze ve Fengoo provozovat.

Kontaktujte nás

Přidejte se do velmi dobré společnosti našich partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.